Vyhledávání

Přihlášení


Certifikát
Důvěryhodná firma

Důvěryhodná firma 2015

Důvěryhodná firma 2016

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Pedagogický sbor

Níže uvedené emailové adresy nejsou určeny k zasílání nevyžádaných obchodních sdělení. Pokud se tak stane, bude subjekt nahlášen na Úřad pro ochranu osobních údajů z důvodu rozesílání SPAMu !!

Bc.Čahákova Věra hotelový provoz, technologie,
speciální technologie
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Červeňanský Miloš informační a komunikační technologie Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Bc. Čekalová Vlasta technologie, potraviny a výživa,
zařízení provozoven, speciální technologie
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Mgr. Hájková Dana německý jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Ing. Klimčáková Karolína cestovní ruch, management a marketing, právní nauka, ekonomika, ICT Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
PaedDr. Kobyláková Tamara český jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Kobylák Luboš učitel odborného výcviku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
PhDr. Kozlíčková Jana základy společenských věd, společenská výchova, tělesná výchova Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Janoušková Jana český jazyk

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mgr. Molík Tomáš český jazyk, ekonomika, účetnictví, daňová soustava Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Ing. Novotná Dana ekonomika, písemná komunikace, management a marketing, obchodní korespondence, chod podniku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Nýdr Jiří tělesná výchova Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Páralová Marie anglický jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Tereza Sedláčková tělesná výchova  
Mgr. Růžička Miroslav matematika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Skoupilová Věra dějepis, rétorika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Zdenka Kopečná základy přírodních věd
Bc. Šlajchová Iveta učitel odborného výcviku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Šťastný Pavel Informační a komunikační technologie Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Ing. Langmajerová Kamila matematika Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Vyklická Vlastimila anglický jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
Mgr. Žišková Andrea český jazyk Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

Gastro Plus  Gastro Tv

Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Česká barmanská asociace  Asociace kuchařů a cukrářů České Republiky  Asociace číšníků České Republiky