Soukromá střední škola gastronomie

Již více než 30 let

Dálkové nástavbové maturitní studium

Dálkové nástavbové maturitní studium je určeno pro absolventy učebních oborů. Studium prohlubuje a rozšiřuje dosavadní odborné i všeobecné poznatky na požadovanou úroveň úplného středního odborného vzdělání.
Studenti v dálkové formě studia dochází pravidelně jedenkrát týdně do školy. V hodinách vyučující vysvětlí podstatnou část probírané látky, zodpoví případné dotazy žáků k předchozím probíraným celkům. Do plně požadovaného rozsahu si učivo studenti doplní formou samostudia z doporučených a poskytnutých materiálů a literatury.

OborPodmínky přijetíZpůsob ukončení studia
Gastronomievýuční list v oboru kuchař-kuchařka, číšník-servírka nebo kuchař- číšníkvysvědčení o maturitní zkoušce
Podnikánívýuční list v jakémkoli učebním oboruvysvědčení o maturitní zkoušce

Zadejte co hledáte