Vyhledávání

Přihlášení


Certifikát
Důvěryhodná firma

Důvěryhodná firma 2015

Důvěryhodná firma 2016

V březnu 2016 získala naše firma CERTIFIKÁT PROVĚŘENÁ SPOLEČNOST, je přiznán firmám, které se mohou pochlubit tím, že nemají negativní ohlasy od svých klientů a obchodních partnerů. Proces certifikace je založen na moderní metodě, která umožňuje definovat tzv. ukazatel názorů pomocí inovativních informačních technologií. Certifikát vystavilo centrum výzkumu názorů klientů s.r.o.

Dne 10.5.2021 (pondělí) se dostaví do školy žáci následujících tříd:
K 1 a G 4– 8,00 hod.
Č 1 – 8,30 hod.
G 3 - 9,00 hod.

Dne 12.5.2021 (středa) se dostaví do školy žáci následujících tříd:
G 1
- 8,00 hod.
Č 3 - 9,45 hod.

Dne 14.5.2021 (pátek) se dostaví do školy žáci následujících tříd:
G 2 - 8,00 hod.
Č 1 - 8,30 hod.

Pozvánky k didaktickému testu jsou k vyzvednutí v ředitelně školy v následujících termínech:
3.5.2021 -  9,30 – 11,00 hod.
5.5.2021 -  9,00 -  11,00 hod.
6.5.2021 -  8,30 -  10,00 hod.

Dne 3.5.2021 ( pondělí) se do školy dostaví v uvedený čas žáci těchto tříd:
KČ 2 a K 3  -  8, 00 hod.
G 3  a G 4   - 9,40 hod.

Dne 5.5.2021 ( středa) se do školy dostaví v uvedený čas žáci těchto tříd:
G 1  -   8,00 hod.
Č 3  -   9,45 hod.
M 2  -   8,40 hod.
M 2P - 10,40 hod.

Dne 7.5.2021 ( pátek) se do školy dostaví v uvedený čas žáci těchto tříd:
G 2   -  8, 00 hod.
K 3   -   8, 00 hod.

Dne 30.4.2021 ( pátek) se dostaví do školy v uvedený čas žáci těchto tříd:
G 2 - 8,00 hod.

Dne 29.4.2021 (čtvrtek) se dostaví do školy v uvedený čas žáci těchto tříd:
K 1 - 8,00 hod.        Č 1 - 8,30 hod.        G 3 - 9,00 hod.

Dne 28.4.20212 ( středa) se dostaví do školy v uvedený čas žáci těchto tříd:
G 1 - 8,00 hod.       Č 3 - 10,00 hod.

Dne 26.4.2021 ( pondělí ) se dostaví do školy v uvedený čas žáci těchto tříd:
K 1 -  8,00 hod.      G 3 -  8,00 hod.        Č 1 - 10,30 hod.

Od 19.4.2021 se konají skupinové konzultace žáků ( dle Mimořadného opatření MŠMT ČR a MZ ČR). Termíny byly studentům sděleny prostřednictvím třídních učitelů na online třídnických hodinách.

Závěrečné zkoušky ve školním roce 2020/2021 – bližší informace k ZZ naleznete ve složce Pro studenty – podsložka Závěrečné zkoušky

Maturitní zkoušky ve školním roce 2020/2021 - bližší informace k maturitním zkouškám ( včetně pokynů k opravným a náhradním zkouškám za 1. pololetí školního roku 2020/2021) naleznete ve složce Pro studenty - podsložka Maturitní zkoušky Termíny konání maturitních zkoušek jsou zde také zveřejněny.

Maturitní obory : Přijímací zkoušky v rámci přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022 se nekonají.

Barman roku ČR 2016

I v roce 2016 se našim studentům podařilo obhájit v celkovém hodnocení první místo v kategorii Junior Cocktail.

1. místo Špák Petr DSC 0378 DSC 0380
2. místo Jung Filip

Barman roku ČR 2016 – teatender - 3. místo - Špák Petr

Gratulujeme k vynikajícím výsledkům a umístění !!

Výsledky na CBANET.cz

Kocour cup 2017- junior cocktail

Naši žáci se dne 10.5.2017 účastnili barmanské soutěže ve Varnsdorfu - Kocour cup 2017 - junior cocktail competition CBA .

DSC 0471 DSC 0507 Umístění našich žáků:

1. místo – Jung Filip
3. místo – Mezenský Matej
5. místo – Špák Petr

Gratulujeme našim žákům k výbornému umístění.

 

Poháry firem pro nejlepší Juniory v ČR za rok 2016

Firma Coca-Cola: coca cola

1. místo - Špák Petr
2. místo - Jung Filip

 

bohemia sekt Firma Bohemia Sekt:

1.místo - Jung Filip
2.místo - Špák Petr

 

fabbri Firma Fabbri:

1. místo - Jung Filip
2. místo - Špák Petr

 

stock Firma Stock:

1. místo - Jung Filip
3. místo - Špák Petr

 

monin Firma Monin:

1. místo - Špák Petr
2. místo - Jung Filip

 

teisseire Firma Teisserie:

2. místo - Špák Petr
3. místo - Jung Filip

 


Poděkování CBA paní Bc.Ivetě Švédové za přínos barmanství!!

IMG 4428

AMUNDSEN CUP PROSTĚJOV 2017

Dne 30.3.2017 se naši žáci umístili v odborné soutěži barmanů/ za účasti 44 soutěžících/- AMUNDSEN CUP PROSTĚJOV 2017

1. místo – Špák Petr DSC 1006
4. místo - Jung Filip
12. místo - Mezenský Matěj

Gratulujeme našim žákům k vynikajícímu umístění.  

AHOL Cup 2017

Dne 1.3.2017 se naši žáci účastnili barmanské soutěže.

2.místo Filip Jung

Gratulujeme k výbornému umístění.

DSC 0671 DSC 0751

TOP Gastro & Hotel 2017

Ve dnech 16.2.2017-19.2.2017 se naši žáci účastnili odborných soutěží v rámci výstavy Top Gastro & Hotel 2017 Praha.

V barmanské soutěži Fernet Stock hruška junior bartenders cup DSC 0161

2. místo Filip Jung
4. místo Petr Špák
7. místo Matej Mezenský

 

V soutěži KUSMI – Czech teatender competition DSC 0321

3. místo Petr Špák

 

V kategorii Professional Collins cup – Czech mixologist cup

3. místo – Petr Špák

DSC 0393 DSC 0400 DSC 0411

Gratulujeme našim žákům k vynikajícímu umístění !!

Naši partneři



Hotel Ambassador







logo-adria

logo-deminka

logo-savic

logo-u-supa

hotel u prince

hotel logo 987 prague

logo blue orange

Gastro Plus  Gastro Tv

Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Sdružení soukromých středních škol Čech, Moravy a Slezska   Česká barmanská asociace  Asociace kuchařů a cukrářů České Republiky  Asociace číšníků České Republiky